Arsenals Theo Walcott er ute for resten av sesongen, men kan bli frisk til EM-sluttspillet i Polen og Ukraina.
Walcott skadet hamstringen etter 60 spilte minutter av 0-0-kampen mot Chelsea lørdag.
Arsenal-manager Arsène Wenger tror ikke at vingen kan spille sesongens tre siste seriekamper, men franskmannen tror Walcott rekker EM-sluttspillet for England.
– Det ser ut som en alvorlig hamstringskade. Han fikk først en liten skade og ville fortsette på banen. Så kom en ny smell og da var det i hvert fall en hamstringskade. Jeg mener at han burde ha gått av banen etter det første tilfellet, sa Wenger.
– Det tar normalt tre uker før du er klar igjen etter en slik skade, mente Wenger. (ANB-NTB)
Problem transforming sheet: jar:file:/var/jetty/componada/jetty-0.0.0.0-9002-componada-webapp.war-_componada-webapp-any-/webapp/WEB-INF/lib/componada-xslt-2.4.jar!/xslt/component_xhtml2html.xsl root cause: Error reported by XML parser processing null: Scanner State 24 not Recognized